RA1250S Pan America® Special

Nový motor RevolutionMax 1250
PRO NOVOU GENERACI LEGENDÁRNÍCH MOTOCYKLŮ
Přijíždí nová kapitola legendárních V-Twinů. Revolution Max je kapalinou chlazená pohonná jednotka s výkonem 150 koní a mohutným zátahem, přesně vyladěná pro dokonalou ovladatelnost.

VŠESTRANNÁ POHONNÁ JEDNOTKA 
Motor Revolution Max 1250 tvoří nosnou součást podvozku a nahrazuje tradiční rám motocyklu — to významně snižuje celkovou hmotnost a usnadňuje ovládání. Za jízdy je dokonale cítit nízké těžiště a extrémně pevný rám. 
ŠPIČKOVÝ VÝKON TAM, KDE NA TOM ZÁLEŽÍ 
Rozvody DOHC (Double Overhead Camshafts) podporují vysoký maximální výkon, nezávislé variabilní časování ventilů VVT (Variable Valve Timing) zase rozšiřuje výkonové pásmo a vylepšuje křivku točivého momentu. To znamená, že budeš mít k dispozici spoustu mohutného zátahu při rozjezdech i razantní výkon ve vysokých otáčkách. 
SEMIAKTINVNÍ PŘEDNÍ & ZADNÍ ODPRUŽENÍ
Zdvihy 191 mm předního odpružení Showa BFF (Balance Free Forks) a zadního odpružení BFRC™ (Balanced Free Rear Cushion-lite) s elektronickým nastavením předpětí a semiaktivním tlumením. Zadní odpružení využívá systém přepákování, který propojuje tlumič, kyvnou vidlici a rám a poskytuje progresivní odezvu ve všech polohách zdvihu.
ZÁMĚRNĚ ROZDÍLNÝ
Designové a konstrukční týmy H-D ztvárnily myšlenku univerzálního stroje v duchu tradice legendárních amerických off-roadových vozidel. V dnešní době, kdy většina motocyklů má uniformní vzhled, přichází Pan America s odvážným funkčním designem a konstrukcí v jedinečném stylu Harley-Davidson.
DLOUHÉ VYJÍŽĎKY V KAŽDÉM TERÉNU
Pan America navazuje na bohatou touringovou minulost H-D a je stavěný tak, aby dokázal udržovat vysokou rychlost a dokonalé ovládání i se všemi zavazadly a plnou zátěží. Perfektně vyladěný, univerzální a intuitivní motocykl Pan America poskytuje naprostou jistotu a stabilitu i v tom nejnáročnějším tempu.
ADAPTIVNÍ OSVĚTLENÍ Daymaker® 
Tento systém pomocí jednotky IMU systému ABS sleduje úhel náklonu motocyklu a automaticky směruje přídavné osvětlení na vnitřní stranu zatáček, které by jinak s LED světlometem bez této technologie zůstaly ve tmě.

rezervovat

3 600,- Kč / den

24 000,- Kč / týden

Rozměry:

Délka (mm): 2,265 mm
Výška sedla (mm): 836 mm
Objem palivové nádrže (litry): 21,2 l
Suchá hmotnost (kg): 242 kg

Kola a pneumatiky:

Přední část: 19" cestovní endurové pneu
Zadní část: 17" cestovní endurové pneu

Motor:

Motor: Revolution® Max
Zdvihový objem (cm3) 1250 cc
Kroutící moment: 128 Nm

Prohlédni si další motocykly