RA1250 Pan America®

NOVÁ POHONNÁ JEDNOTKA REVOLUTION MAX
Přijíždí nová kapitola legendárních V-Twinů. RevolutionMax je kapalinou chlazená pohonná jednotka s výkonem 150 koní a mohutným zátahem, přesně vyladěná pro dokonalou ovladatelnost.
ZÁMĚRNĚ ROZDÍLNÝ
Designové a konstrukční týmy H-D ztvárnily myšlenku univerzálního stroje v duchu tradice legendárních amerických off-roadových vozidel. V dnešní době, kdy většina motocyklů má uniformní vzhled, přichází Pan America s odvážným funkčním designem a konstrukcí v jedinečném stylu Harley-Davidson.
DLOUHÉ VYJÍŽĎKY V KAŽDÉM TERÉNU
Pan America navazuje na bohatou touringovou minulost H-D a je stavěný tak, aby dokázal udržovat vysokou rychlost a dokonalé ovládání i se všemi zavazadly a plnou zátěží. Perfektně vyladěný, univerzální a intuitivní motocykl Pan America poskytuje naprostou jistotu a stabilitu i v tom nejnáročnějším tempu.
VYBER SI JÍZDNÍ REŽIM
Stiskni přepínač a vyber si jeden z 5 předprogramovaných jízdních režimů (Sport, Road, Rain, Off-Road a Off-Road Plus) nebo si vytvoř svůj vlastní režim — nalaď si motocykl na konkrétní kombinaci nastavení výkonové křivky, brzdného účinku motoru nebo úrovně citlivosti systémů C-ABS (Cornering Enhanced Antilock Braking System) a C-TCS (Cornering Enhanced Traction Control System).
H-D®/ MICHELIN SCORCHER
Litá hliníková kola o rozměrech 19 palců vepředu a 17 palců vzadu jsou obutá do pneumatik, které byly vyvinuté s cílem dosáhnout perfektních vlastností pro Adventure Touring jízdu na silnici i v terénu. Značka Michelin pečlivě analyzovala konstrukci, profil i vinutí, aby dosáhla optimálního výkonu.

rezervovat

3 600,- Kč / den

24 000,- Kč / týden

Rozměry:

Délka (mm): 2,265 mm
Výška sedla (mm): 836 mm
Objem palivové nádrže (l): 21,2 l
Suchá hmotnost (kg): 229 kg 

Kola / Pneumatiky:

Přední kolo: 19"
Zadní kolo: 17"

Motor:

Motor: Revolution® Max
Objem (cm3) 1,250 cc 
Točivý moment: 128 Nm

Prohlédni si další motocykly